Pobierz bezpłatnie
najnowszy numer czasopisma

Logistyka a Jakość

POZNAJ CZASOPISMO
Logistyka a Jakość

W podróży przez strony najnowszego wydania magazynu przeczytasz m.in. o tym:

Jak branża KEP poradziła sobie z obsługą gigantycznych wolumenów przesyłek? Wzmocniona obsada magazynów i kurierów czy dodatkowe trasy samochodów liniowych to tylko niektóre środki, jakie firmy z branży KEP muszą co roku wprowadzać w czasie świątecznego szczytu paczkowego.
Jak oczami firm świadczących usługi doradztwa logistycznego wygląda ten rynek i jakie są dla niego perspektywy? Doradcy logistyczni nie mogą narzekać na brak zajęcia. Jednocześnie, jak przyznają, liczba podmiotów świadczących profesjonalne usługi w tym zakresie jest stosunkowo niewielki.
Inwestycje w infrastrukturę to dobry sposób na ekonomiczny zastój. Przyjrzeliśmy się, co planują inwestorzy, państwowi i prywatni, zrobić w 2021 r., jeśli chodzi o budowę i rozwój infrastruktury transportowej.
Wizja logistyki paperless staje się coraz bardziej realna, ale wciąż nie brakuje barier na drodze do jej wprowadzenia. Samo zastąpienie tradycyjnego listu przewozowego jego elektronicznym odpowiednikiem może w skali Europy przynieść oszczędności rzędu 600 mln euro rocznie!
Poznaj czasopismo

Logistyka a Jakość

Dwumiesięcznik skierowany do praktyków zarządzających logistyką poszukujących jasnych i praktycznych wskazówek oraz rozwiązań gotowych do zastosowania w bieżących zadaniach.

  • W każdym numerze – analizy bieżących zagadnień gospodarczych i społecznych, które bezpośrednio wpływają na zarządzanie logistyką, prezentacje interesujących projektów logistycznych, omówienia zmian legislacyjnych, rozmowy z menedżerami logistyki i przedstawicielami branży TSL.
  • 6 numerów w roku
  • Dostęp do archiwalnych numerów online